wyszukiwarka
 


v

 

Dane kontaktowe

Dział kupna-sprzedaży i wynajmu

ul. Okopowa 16
20-022 Lublin
081 534 01 03
081 534 01 04

info@kleczkowski.com.pl

O firmie

A | A | A

Biuro Nieruchomości Kleczkowski to pierwsza i najstarsza na Lubelszczyźnie firma zajmująca się kompleksową obsługą rynku nieruchomości. Działa nieprzerwanie od 1982 roku. Posiada wymagane świadectwa nadania licencji zawodowej pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Lata praktyki i doświadczenie, a także kompetencja i solidność wpływają na wysoki poziom naszych usług oraz sprawiają, że firma zdobyła szerokie uznanie i postrzegana jest jako pewny i wiarygodny partner na rynku. Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne w kraju i za granicą, jak też krajowe i zagraniczne firmy i instytucje, z którymi na stałe współpracujemy. Jesteśmy fimą realizującą największe transakcje w regionie.

Ponad 20-letnia działalność firmy została doceniona nie tylko w regionie, ale również na rynku ogólnopolskim, czego dowodem są zdobywane wielokrotnie nagrody, wyróżnienia i dyplomy, wśród których znajduje się między innymi MEDAL PREZYDENTA MIASTA LUBLINA.

Biuro Nieruchomości Kleczkowski zostało m.in. laureatem konkursu na Najlepsze Przedsiębiorstwo Prywatne w Lublinie i Regionie, zorganizowanym przez Lubelską Fundację Rozwoju. W ogólnopolskim konkursie Firma Nowego Milenium 1999 otrzymało wyróżnienie Ministerstwa Gospodarki i Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Firma uhonorowana została także wyróżnieniem w ogólnopolskim konkursie "Popieramy Małe".

Biuro Nieruchomości Kleczkowski aktywnie uczestniczy w życiu miasta i regionu. Chętnie sponsoruje przedsięwzięcia o charakterze społecznym i włącza się w akcje charytatywne. Sprawuje patronat nad Domem Dziecka Nr 2 przy ulicy Narutowicza w Lublinie.
 

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Przejdź do góry strony