Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość składająca się z ogrodzonej i pięknie zagospodarowanej działki o powierzchni 1077m2 zabudowanej domem wolnostojącym z garażem w bryle budynku.
Dom został wybudowany w 2010 roku z dobrej jakości materiałów - m.in ściany zostały wykonane z bloczków YTONG ocieplone styropianem o grubości 12cm, pokryte tynkiem silikonowym; dach został pokryty dachówką ceramiczną. Dom posiada 2 kondygnacje nadziemne bez podpiwniczenia.
Dom został starannie wykończony i wyposażony - na podłogach zostały położone wysokiej jakości panele i terakota, ściany zostały pokryte gładzią gipsową.
W salonie został zamontowany kominek zaś w kuchni została wykonana zabudowa kuchenna na wymiar.
Parter domu o powierzchni użytkowej 138,3m2 składa się z: przestronnego salonu - 30m2 z wyjściem na taras, kuchni - 11,9m2, trzech sypialni o powierzchni: 14,7m2, 11,9m2, 10,8m2, łazienki - 8,6m2, holu - 15,5m2, wiatrołapu - 2,9m2, pomieszczenia gospodarczego (kotłowni) - 5,4m2 oraz garażu - 26,6m2.
Piętro domu o powierzchni użytkowej 51,2m2 składa się z trzech sypialni: 16,6m2, 14,0m2, 8,0m2, łazienki - 6,2m2 oraz holu - 6,4m2
Ogrzewanie domu za pomocą pieca gazowego, dwufunkcyjnego. W domu została rozprowadzona instalacja alarmowa.
Działka posiada liczne nasadzenia ozdobne - krzewy i drzewka iglaste oraz ogrodzenie w postaci żywopłotu; podejścia i podjazdy na działce wyłożone zostały kostką brukową. Brama wjazdowa sterowana automatycznie. Dodatkowo na działce znajduje się blaszany garaż wolnostojący.
Bardzo atrakcyjna lokalizacja, w cichym i spokojnym miejscu, w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych.
Cena do negocjacji. Zapraszamy do biura po szczegóły oferty. POLECAMY!!!
Nieruchomość jest oddalona zaledwie 500m od granic administracyjnych Lublina.
W odległości 100m znajduje się sklep spożywczy natomiast w odległości 300m znajduje się przystanek autobusowy linii 74.
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.