Najnowsze oferty

nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lublin, LSM, os. Piastowskie

Lublin, LSM, os. Piastowskie
mieszkanie na sprzedaż

AMN-MS-32967

nieruchomości Lublin *   Polecamy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji Lublina, dzielnica LSM osiedle Piastowskie. Mieszkanie posiada 3 oddzielne pokoje, widną kuchnię, przedpokój i łazienkę razem z WC. W 2019 roku był przeprowadzony ...

Powierzchnia
54,00 m2
Cena za m2
8 611,11 zł
cena 465 000
mieszkanie na sprzedaż - Lublin, LSM, os. Piastowskie
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lublin, Kalinowszczyzna, Gen. Franciszka Kleeberga, Kleeberga

Lublin, Kalinowszczyzna, Gen. Franciszka Kleeberga, Kleeberga
mieszkanie na sprzedaż

ANM-MS-32966

Ciepłe i słoneczne - mieszkanie o pow. 37,5 m2,  położone na 4 piętrze w wieżowcu. Lokal składa się z:  - przedpokoju  - łazienki z kabiną prysznicową  - sypialni  - pokoju dziennego z aneksem kuchennym Pierwotnie w mieszkaniu kuchnia była oddzielna ...

Powierzchnia
37,50 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 333,33 zł
cena 350 000
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Lublin, Węglin, Węglinek, Kryształowa

Lublin, Węglin, Węglinek, Kryształowa
mieszkanie na wynajem

ANM-MW-32963

Atrakcyjne, nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie, położone na nowym osiedlu, w spokojnej osiedlowej lokalizacji na obrzeżach miasta. Mieszkanie w stanie bardzo dobrym, z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem (także lodówka, zmywarka, pralka, TV).  Przy ...

Powierzchnia
67,00 m2
Cena za m2
43,28 zł
cena 2 900

Powierzchnia
3 263,00 m2
Cena za m2
50,57 zł
cena 165 000
działka na sprzedaż - Piaski (gw), Bystrzejowice Pierwsze

Oferty specjalne

oferta specjalna
dom na sprzedaż - Głusk (gw), Majdan Mętowski

Głusk (gw), Majdan Mętowski
dom na sprzedaż

KLE-DS-1841

Dom, który daje przestrzeń — i spokój, którego dziś wszyscy szukamy Są miejsca, do których wraca się z ulgą. Gdzie poranki pachną lasem, a cisza naprawdę jest ciszą — nie tylko brakiem hałasu. Taki właśnie jest ten dom w Majdanie Mętowskim. Położony ...

Powierzchnia
280,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 922 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
3 392,86 zł
cena 950 000
dom na sprzedaż - Głusk (gw), Majdan Mętowski
oferta specjalna
obiekt na sprzedaż - Lublin, Hajdów

Lublin, Hajdów
obiekt na sprzedaż

KLE-BS-1543

Posiadamy na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny przystosowany do prowadzenia warsztatu samochodowego, wybudowany w 2008 roku, położony w przemysłowej części Lublina. Budynek znajduje się na działce o powierzchni 1395m2 i składa się z parteru wykorzystywanego ...

Powierzchnia
400,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 395 m²
Cena za m2
6 750,00 zł
cena 2 700 000
obiekt na sprzedaż - Lublin, Hajdów
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lublin, Wieniawa, Miasteczko Akademickie

Lublin, Wieniawa, Miasteczko Akademickie
mieszkanie na sprzedaż

KLE-MS-1807

Posiadamy w ofercie sprzedaży atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie rozkładowe, usytuowane na II piętrze 3-piętrowego budynku położonego w centrum Lublina, w pobliżu uczelni wyższych KUL, UMCS, UP. Parter i I piętro budynku w którym znajduje się przedmiotowe ...

Powierzchnia
92,40 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 482,68 zł
cena 599 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lublin, Czuby Południowe

Lublin, Czuby Południowe
mieszkanie na sprzedaż

KLE-MS-1815

Posiadamy w sprzedaży atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie położone na osiedlu Górki, na lubelskich Czubach przy ul. Szczytowej. Mieszkanie składa się z: pokoju o powierzchni 21,6m2 z wyjściem na balkon; pokoju o powierzchni 11,4m2; pokoju o powierzchni ...

Powierzchnia
66,10 m2
Cena za m2
9 515,89 zł
cena 629 000
mieszkanie na sprzedaż - Lublin, Czuby Południowe

rozumiem