Biuro Nieruchomości Kleczkowski to pierwsza i najstarsza na Lubelszczyźnie firma zajmująca się kompleksową obsługą rynku nieruchomości. Działa nieprzerwanie od 1982 roku. Posiada wymagane świadectwa nadania licencji zawodowej pośrednika w obrocie nieruchomościami.
 

   Lata praktyki i doświadczenie, a także kompetencja i solidność wpływają na wysoki poziom naszych usług oraz sprawiają, że firma zdobyła szerokie uznanie i postrzegana jest jako pewny i wiarygodny partner na rynku. Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne w kraju i za granicą, jak też krajowe i zagraniczne firmy i instytucje, z którymi na stałe współpracujemy. Jesteśmy firmą realizującą największe transakcje w regionie.
 

   Ponad 20-letnia działalność firmy została doceniona nie tylko w regionie, ale również na rynku ogólnopolskim, czego dowodem są zdobywane wielokrotnie nagrody, wyróżnienia i dyplomy, wśród których znajduje się między innymi MEDAL PREZYDENTA MIASTA LUBLINA.
 

   Biuro Nieruchomości Kleczkowski zostało m.in. laureatem konkursu na Najlepsze Przedsiębiorstwo Prywatne w Lublinie i Regionie, zorganizowanym przez Lubelską Fundację Rozwoju. W ogólnopolskim konkursie Firma Nowego Milenium 1999 otrzymało wyróżnienie Ministerstwa Gospodarki i Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Firma uhonorowana została także wyróżnieniem w ogólnopolskim konkursie "Popieramy Małe".
 

   Biuro Nieruchomości Kleczkowski aktywnie uczestniczy w życiu miasta i regionu. Chętnie sponsoruje przedsięwzięcia o charakterze społecznym i włącza się w akcje charytatywne. Sprawuje patronat nad Domem Dziecka Nr 2 przy ulicy Narutowicza w Lublinie.